Kariyer ve Yönetim Kulübü’nün Kalitesi Belgelendi

| 05 Şubat 2018

Kariyer ve Yönetim Kulübü'nün Kalitesi BelgelendiUzun yıllardır bir parçası olduğum, ailem gibi gördüğüm Kariyer ve Yönetim Kulübü bir başarıya daha imza attı. ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi denetlemesinden başarıyla geçen dönem üyelerimiz kulübümüze Kalite Belgesi’ni kazandırdılar.

Proje kapsamında kulübün organizasyon yapısında değişikliğe giden kulübümüz; ISO 9001-2015 Kalite Belgesi‘ni Türkiye’de üçüncü, Dokuz Eylül Üniversitesi, İzmir ve hatta Ege Bölgesi’nde alan ilk ve tek öğrenci kulübü oldu.

Kulübümüz kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdiği organizasyonlar ve imza attığı işlerde her daim profesyonelliğini ve farkını ortaya koymuştur. Bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da tüm çalışmaların, aldığımız belge standardında yürütüleceğine inancım tamdır. Belge alım sürecinde kulübümüzde denetimler yapıldı, işlemler kontrol edildi; bu belge de yaptığımız projelerin doğruluğunu göstermiş ve bizleri gururlandırmıştır.

Kurumsallaşma yolunda önemli bir adım daha atılmıştır. Uluslararası geçerliliği olan bu belgenin kulübümüze kazandırılmasından ötürü dönem başkanımız Mustafa Pişgin’i, yönetim kurulu arkadaşlarımı ve tüm kulüp üyelerimizi tebrik ediyor, desteklerinden ötürü kulübümüz danışman hocası, Dokuz Eylül Üniversite’si İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Ebru Tolay’a da teşekkürlerimi sunuyorum. Dönem yönetimi bu girişimleri ile bizlere büyük sevinç ve mutluluk yaşattılar. Bu gurur hepimizin. #İyikiKYKlıyım

Kariyer ve Yönetim Kulübü'nün Kalitesi Belgelendi