Kariyer ve Yönetim Kulübü, e-dergi sayı: Sonsuz

| 28 Şubat 2012

25 Şubat 1999’da faaliyetlerine başlayan, her aşamasında üniversite öğrencilerinin yer aldığı, gönüllü bir organizasyon olan Kariyer ve Yönetim Kulübü; benim de uzun yıllardır bir parçası olduğum muazzam bir topluluk.

kykbannerÜniversite hayatımda, okul yıllarıma dair en güzel anılarımda hep KYK vardır. Mezun olmama rağmen bir parçası olmaktan kopamadığım bu topluluk yaşamımın üçte birinde var olmuş harika bir aile benim için.

Elimden geldiğince çevremdeki insanlara pek çok açıdan yardımcı olmaya çalışmışımdır. KYK’nın vesile olduğu bir çok güzellikten birisi de buna aracılık ediyor oluşu. Üstelik gençlerle bir arada olup onların enerjilerine ortak olmak hayata dair büyük bir motivasyon aracı.

kykbannerDokuz Eylül Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bünyesinde yer alan Kariyer ve Yönetim Kulübü hakkında bilgi sahibi olmak için; benim de üniversite yıllarımda ajanda editörlüğünü yaptığım web sitemizi inceleyebilir, bu dönem hazırlanan bir e-dergi olan Sayı: Sonsuz’u okuyabilirsiniz.

KYK e-Dergi; Ar-Ge ve Web takımlarının koordineli ve özverili çalışmaları sonucunda ortaya çıkmış ve sürekliliği olması planlanan bir proje. İçeriğinde kurucu başkan Özgür Camkıran ağzından kulübün kuruluş sürecini okuyabilir, danışmanımız Doç.Dr.Pınar Süral Özer ile röportajımızı bulabilir, kulüp tarihinde gerçekleştirilmiş “e-Haftası”, “Kendi Markanı Yarat” gibi büyük başarılardan haberdar olabilirsiniz.