İzmir BB – Beşiktaş JK Tekerlekli Sandalye Basketbol Maçına gidiyoruz

| 09 Mart 2012

tsblTürkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Federasyonu 2011-2012 sezonu Süper Lig’i 14. hafta karşılaşmasında İzmir Büyükşehir Belediye Spor kendi evinde Beşiktaş JK‘yı ağırlıyor. Namağlup Galatasaray’ın ardından ligin ikinci ve üçüncü sırasında yer alan takımlar arasında gerçekleşecek olan bu çekişmeli maça, o tarihte İzmir’de bulunan tüm sporseverleri davet ediyorum.

Galatasaray’ın geçtiğimiz yıl finalde karşılaştığı Beşiktaş’ı yenmesinin ardından ülkemizi temsil ettiği dünya arenasında 3. kez üst üste Dünya Şampiyonluğunu kazandığı bu spor dalının ilgi görmemesinden yakınmayacağım sizlere. Futbolun yanında diğer branşlarla ne kadar ilgilenildiği düşünülürse normal karşılanabilinir ama eğer 17 Mart 2012 Cumartesi günü engelli sporcularımıza destek vermek adına İzmir Fuarında bulunan Celal Atik Spor Salonuna gelirseniz memnuniyet duyarız.

Destek derken de varlığınız yetecektir, biletler “ücretsiz”.

Maç için düzenlenmiş Facebook etkinlik sayfasına ulaşmak için; …(artık ulaşılamıyor).

Ben bu etkinlikte; Kariyer ve Yönetim Kulübü üyesi, genç arkadaşlarımla orada olacağım.
Kariyer ve Yönetim Kulübü Halkla İlişkiler Takım Sorumlusu Gözde Kuleci’nin forum duyurusu:

Merhaba Arkadaşlar;
17.03.2012 Cumartesi günü, İZMİR CELAL ATİK SPOR SALONU’nda Saat: 13.00’de Süper Lig maçlarından İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ile BEŞİKTAŞ JİMNASTİK SPOR KULÜBÜ’nün tekerlekli sandalye basketbol maçı yapılacak. Celal Atik Spor Salonu Fuar alanında yer almakta olup, maçlar ücretsizdir. Ne yazık ki İzmir’de oynanmasına rağmen maçlar çok fazla seyirci tarafından izlenmiyor. Takımlara destek vermek amacıyla, bir cumartesi gününüzün iki saatini bu organizasyona ayırmayı düşünürseniz sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.kykbanner

Gözde Kuleci

One thought on “İzmir BB – Beşiktaş JK Tekerlekli Sandalye Basketbol Maçına gidiyoruz

  1. engin

    Bugün gerçekleşen karşılaşmada ligin iddialı ekiplerinden Beşiktaş, İzmir deplasmanından 76-55’lik galibiyet ile ayrıldı. Benimle birlikte etkinliğe katılan dostlarıma teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.