Etiket Arşivi: iletişim

sosyalleştiremediklerimizden misiniz?

Kişisel facebook hesabım, grup tanıtımı amaçlı gönderdiğim iletilerin, sistem tarafından zararlı kullanıcı olarak algılanmama neden olması sonucu kapandı. Bir aydır yönetime göndermiş olduğum e-postalara da yanıt alamamaktayım. Gerçi bir süre kafa dinlemek de fena olmadı değil. Sorularıma yanıt alır mıyım, tekrar bir facebook hesabı oluşturmakla ne zaman uğraşırım bilmem ama daha önce yalnızca isimlerini duyup… Okumaya devam et »

otobüste iletişim keyfi

Sık ve uzun otobüs yolculukları yapanlar için güzel bir haber iletmek istiyorum. “Koltuğunuza değil dünyaya bağlanın” sloganıya, Nilüfer Turizm artık her araçta kablosuz İnternet erişimi imkanı sunmaya başladı. Tüm araçlara getirilen yeni sistem ile birlikte artık cep telefonu kapatma zorunluluğu da ortadan kalkmış durumda. Yolculuk boyunca telefonunuz veya bilgisayarınız ile firmanın sunduğu web hizmetinden yararlanmak… Okumaya devam et »

gizli numara engelleme

Eğer gizli (özel) numaralardan aranmak istemiyorsanız, cep telefonu operatörlerinin ücretsiz olarak sunduğu servisten yararlanmak için *253# yazarak arama tuşuna basınız. arayan kişiler “aradığınız kişi gizli numaradan çağrı kabul etmemektedir” uyarısı ile karşılaşacaklardır. servisi iptal etmek için aynı işlemi tekrar etmeniz yeterli olacaktır.