EnginDükkan’dan Kamuoyuna Duyurulur

| 05 Ağustos 2017

Engin Dükkan2014 yılında faaliyete başlayan engindukkan.com isimli e-ticaret sitesinin yenilenmesi için 05.04.2016 tarihinde Ajans Esperto ile sözleşme imzalanmıştır.

Proje için taahhüt edilen süre dolduğu halde ilgili firma tarafından sözleşme şartları yerine getirilmemiştir.

Temmuz 2016’da teslim edilmesi gereken sistem Aralık 2016’da eksiklerin süreç içerisinde tamamlanacağı sözüyle faaliyete geçilebileceği dile getirilmiş yalnız eksiklikler giderilmediği gibi sonrasında da site sürekli olarak kod hataları vermeye başlamıştır. Haziran 2017 itibariyle sistemsel hatalar sipariş alımını mümkün kılmadığı için site askıya alınmış ve sözleşme feshedilerek EnginDükkan tarafından 17 Temmuz 2017’ye kadar ücret iadesi yapılaması talep edilmiştir.

İlgili talebe herhangi bir yanıt gelmediği ve şirket yöneticileri ile iletişim çabalarımız karşılıksız kaldığı için 1 yıllık gecikmenin doğurduğu ticari olumsuzluklar, finansal zararlar ve itibar kaybı nedeniyle sözleşme şartlarına uymamak ve ayıplı mal/hizmet satmak sebepleriyle, yasal süreç başlatılmıştır.

Bu nedenle engindukkan.com üzerinden gerçekleştirdiğimiz e-ticaret faaliyetleri geçici olarak durdurulmuştur. Bu süreçte öneri ve talepleriniz ile ilgili engindukkan@gmail.com e-posta adresi üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Kamuoyuna duyurulur.