Bestkartne

| 14 Haziran 2010

bestkartneÜlkemizde kredi kartlarının kullanımı ve sunulan hizmetler diğer ülkelerden farklılık göstermektedir. Taksitli alışveriş, alışveriş tutarından ödül para/puan kazanma, indirim, hediye, bu hizmetlerden başlıcalarıdır. Yine elektronik alışverişlerde, seyahatlerde kullanılmak üzere çeşitli ayrıcalıklar da bulunmaktadır.

Banka/Finansal kuruluşlar özellikle market, akaryakıt istasyonları, tatil gibi alanlarda rekabet halinde olup, her gün alışverişlerde çok çeşitli kampanyalar düzenlemektedirler. Bazen alışverişin %10-20’lerine varan tutarlarda ödüller verilebilmektedir.

Yine ülkemizin bir özelliği, hemen hemen hepimizin alışverişlerinde kullandığı birden fazla kredi kartı bulunmaktadır. Eğer bilinçli bir tüketici olursak, çeşitli kredi kartlarımızı alışverişlerde avantaja çevirmek elimizdedir. Yapılacak şey kampanyaları düzenli takip ederek; hangi ihtiyacınızı, ne zaman, nerede, hangi kredi kartı ile karşılayacağınızı bilmenizdir.

Örneğin cumartesi alışverişe çıkacaksınız, benzin almanız gerekecek, market alışverişiniz olacak, çocuklara bir kaç parça giyim alacaksınız. Benzinde hangi kredi kartınıza nerede kampanya var öğrenebilir, hangi market hangi karta indirim ve ek avantajlar sağlıyor araştırabilirsiniz. Böylece nokta atışı ile daha az paraya veya daha uzun vadelerle/taksitlerle ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

“İşim yok da ona mı zaman ayıracağım?”, “Çok yoğunum, bakamam!”, “İyi güzel de bu bilgileri nereden nasıl bulucağım ki?” gibi sorular soruyorsanız; Cevap: BESTKARTNE.com‘dur.

Bestkartne.com, gerek İnternet üzerideki sanal mağazaların, gerek gerçek kurum/kuruluş/firma/mağazaların kredi kartı kampanyalarını düzenli olarak sizlere ulaştırmaktadır. Yapacağınız tek şey, alışverişten önce bestkartne.com’u ziyaret etmektir. Bu siteyi ziyarete ayırdığınız zaman aile bütçenize ayırdığınız zamandır.